Lodowisko CHWIAŁKA

Nowoczesny i funkcjonalny obiekt znajdujący się w centrum miasta, wyposażony w pełnowymiarowe boisko do gry w hokeja na lodzie.

 

W ofercie dostępne bilety normalne i ulgowe.

18-09-2023 - 30-04-2024

ul. O.M. Żelazka 1, 61-546 Poznań

Informacje o obiekcie

Lodowisko im. Witalisa Ludwiczaka to nowoczesny i funkcjonalny obiekt wyposażony w pełnowymiarowe boisko do gry w hokeja na lodzie (1800 m²), wypożyczalnię łyżew, szatnię, barek oraz toaletę. Zadaszenie pozwala na uniezależnienie się od warunków pogodowych oraz na znaczące wydłużenie okresu eksploatacji lodowiska – nawet do dziesięciu miesięcy w roku. Lodowisko spełnia wymogi homologacyjne Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. Lodowisko posiada zmodernizowane bandy, boksy dla hokejowych drużyn, trybuny dla widzów (ok. 250 miejsc), elektroniczną tablicę wyników oraz zaplecze szatniowe-biurowe, dzięki czemu mogą rozgrywać się na nim profesjonalne mecze hokeja na lodzie.

Obiekt znajduje się w centrum miasta, pomiędzy ulicami Chwiałkowskiego i O. Mariana Żelazka. Dzięki dobrej lokalizacji, dojazd do lodowiska jest łatwy dla osób korzystających z komunikacji publicznej jak i dla zmotoryzowanych. Kolejnym jego atutem jest parking z ok. 150 miejscami parkingowymi. Z lodowiska korzystają wszyscy miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu i świetnej zabawy – dorośli, dzieci i młodzież szkolna.

Jazda na łyżwach to idealny zamiennik dla jazdy na rowerze czy rolkach, kiedy pogoda nie pozwala na uprawianie tych dyscyplin. Pozwala utrzymać dobrą kondycję, sylwetkę i korzystnie wpływa na nasze samopoczucie. Jest też świetnym sposobem na dotlenienie naszego organizmu, zwłaszcza zimą. Na lodowisku prowadzone są kursy nauki jazdy na łyżwach oraz treningi szkółek hokejowych. Daje to możliwość opanowania techniki jazdy pod okiem profesjonalistów i rozmiłowania się w tym sporcie na całe życie.

 


Informacje o biletach

Pamiętaj, że realizacja biletu jest możliwa w godzinach dostępnych dla publiczności. Zanim rozpoczniesz zabawę na lodowisku, pokaż w kasie wydrukowany bilet lub miej go na swoim telefonie.

Dzięki zakupie biletu online szybciej nacieszysz się lodowiskiem i doświadczysz niezapomnianych emocji.

Do zakupu biletu ulgowego uprawnieni są uczniowie i studenci do 26 roku życia oraz emeryci, renciści i osoby niepełnosprawne (po okazaniu dokumentu uprawniającego do zniżki).

1 tercja = 45 minut

2 tercje = 2x 45 minut

Wstęp na lodowisko zgodnie z obowiązującym grafikiem.

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania regulaminu i regulaminu sprzedaży internetowej ToBilet.pl.

 


Kontakt

Pytania dotyczące zamówienia lub faktury prosimy kierować do:

Zespół ToBilet.pl - tel. 48 61 250 92 55, e-mail: info@tobilet.pl

 

Pytania dotyczące funkcjonowania obiektu sportowego prosimy kierować do:

Lodowisko „Chwiałka” - tel. 61 831 67 16, e-mail: lodowisko@chwialka.poznan.pl

Wybierz dzień dla: Lodowisko CHWIAŁKA
Czerwiec 2024
Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Dostępne Niedostępne Wyprzedane